THERMAL ISTANBUL

Her zaman olmak istediğiniz şehirde, hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış, termal su farkını cildinizde hissedeceğiniz güzellik merkezi ile rüya gibi termal havuzlu SPA ‘da, gözlerden uzak ve rahat bir şekilde iç huzuruna kavuşacaksınız

Her türlü lüksün düşünüldüğü TERMAL SPA'da, dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerin etkilerini taşıyan rahatlama ve yenileme terapileri, vücut terapileri ve yüz bakımlarıyla zihnen ve bedenen yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Profesyonel ekipler tarafından özel olarak hazırlanan cilt bakım programlarıyla ise gençleşecek ve güzelliğinize güzellik katacaksınız.

TABİATIN İNSANLIĞA SUNDUĞU ŞİFA

TERMAL SULARIN ÖZELLİKLERİ MİNERAL VE KÜKÜRTÜN MUCİZEVİ ETKİSİ

Termal suların içerisinde yoğun halde kükürt ve çeşitli mineraller vardır. Termal suların özellikleri araştırmacılar tarafından incelendiğinde eşit oranda bulunan bu minerallerin iyileştirici etkisi kanıtlanmıştır. Normalden faklı olarak daha acımsı olan ve keskin bir kükürt kokusu barındıran termallerin kalitesi bulunduğu bölgeye göre değişkenlik gösterebilir. Yüzyıllardır yarattığı mucizelerle bilinen termaller genç oluşumlu bir yapıya sahip olan Türkiye’nin önemli zenginlikleri arasındadır. Olumlu etkileri kanıtlanan bu yaşam pınarlarının nasıl kullanıldığı ise tesislerin uyguladıkları politikalara bağlıdır. Birden çok kullanım alanı ile kişilere farklı seçenekler sunulmaktadır.

Esenyurt’ta bulunan termal sular genel kimyasal yapısı açısından "tuzla" niteliği taşımaktadır. "Tuzla" diye adlandırılan bu suların özellikle hareket sistemi ve cilt üzerine olumlu sağlık etkileri vardır. Bu nedenle özellikle romatizma ve cilt üzerinde etkin ve yararlıdır. Kaslarda ki kasılmaları giderir, Kaslarda gevşeme ve ruhsal gevşeme sağlar. Bu sayede sağlıklı kişilerde de sağlığı koruma amaçlı kullanılması tavsiye edilmektedir.

İstanbul Esenyurt’un değişik bölgelerinde bulunan termal sular 37.500 ile 4.700 mg/L Oranları ile Zengin Mineralli Su Sınıfına Girmektedir.

BKZ: ESENYURT BELEDİYESİ TERMAL TESİSLERİ

Hanımlar ve Beyler İçin Ayrı Ayrı Planlanmış, Rüya Gibi Termal Havuzlu SPA merkezimiz tam 2.600 m²

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış termal havuzlar

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış yüzme havuzları

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış hamamlar

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış saunalar

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış buhar odaları

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış tuz odaları

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış masaj odaları

Hanımlar ve Beyler İçin Ayrı Ayrı Planlanmış, Rüya Gibi Termal Havuzlu SPA merkezimiz tam 2.600 m²

Hanımlar ve beyler İçin ayrı ayrı planlanmış termal havuzlar