THERMAL ISTANBUL

Thermal Istanbul, Dubai Merkezli CRESCO HOLDING Bünyesindeki SADIQA FZE Şirketi Danışmanlığında, Mahremiyet, Aile Kavramı ve İslami Sosyal Yaşam Kuralları İlke Alınarak Geliştirilmiştir.

Hashimi Group, Thermal Istanbul projesi ile size ömür boyu mutluluk ve huzur sağlayacak bir konsept hazırladı.

Tüm ihtiyaçlarınızı düşündük; Kendi evinizin verdiği rahatlık ve +5 yıldız Hotel kalitesi ile, hem tatil hem de iş gezilerinizi keyif haline getiriyoruz. Üstelik bu keyif sadece bugün için değil, nesiller boyu sürecek..

Thermal Istanbul ‘da ki 144 adet özel daire için kanunun emrettiği 15’er günlük sürelere bağlı kalarak zamanlı mülkiyet (Devre Mülk) tesis ettik… Dairenizi ve zaman dilimini kendiniz seçip dilediğinizce kullanabilirsiniz…

Kullanmayacağınız zamanlarda döneminizi kısmen ya da tamamen işletme havuzuna atarak, takas veya satış olanaklarından yararlanabilir, veya işletme sistemimize uygun kişilere kendiniz kiralayabilirsiniz.

Zamanlı mülkiyet sahipleri hak sahibi oldukları zaman diliminde Termal Havuzlu SPA’ dan ücretsiz olarak yararlanacaklardır.

İstanbul’da termal su olduğunu, üstelik bu suyun Türkiye’nin en önemli termal merkezlerinden çok daha kıymetli ve mineral zengini olduğunu biliyor muydunuz? İstanbul’da yaşayan dostlarımız termal sular için artık kilometrelerce uzaklara, saatlerce yol gitmeyecekler. İstanbul dışındaki dostlarımız ise ziyaret veya ticaret için geldiklerinde kendi evlerinde termal sularla da buluşabilecekler. Kendi evlerinde belki daha önce duyduğunuz, duymadıysanız da çok yakında ve çokça duyacağınız, İstanbul’un termal merkez olma yolundaki ilerleyişine biz de kayıtsız kalmadık.

Boğaz’da demli bir çay…

Kız Kulesinden Tarihi Yarımada’ya bakış…

Ada vapurunda martılara simit atmak…

Eyüp Sultan Hazretleri’ni ziyaretten sona Piyerloti ‘den şehre hakim olmak…

Sultanahmet Camii’nin muhteşem minareleri gölgesinde İstanbul’u içinize çekmek…

Süleymaniye’nin ihtişamını hissetmek…

Yerebatan Sarnıcı’nda tarih yolculuğuna çıkmak…

Topkapı Sarayı’nda geçmişi özlemek…

Tarihi Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı’ndan Dünya’nın sayılı modern AVM lerine merhaba demek…